درباره ما

 

 

 

تاریخچه

شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا به همت جمعی از کارشناسان و متخصصان علوم فناوری اطلاعات وارتباطات،با هدف ارائه خدماتی نوین ،بر پایه تکنولوژی برتر و به منظور ارائه خدمات این حوزه در کشور شروع به فعالیت نموده و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در اين عرصه پیموده است. اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنیا به سراسر کشور می باشد.شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا مفتخر است با بهره گیری از دانش کارشناسان و متخصصان مجرب خود ، زمان ارائه خدمات ،سیستم فروش تجهیزات و زیرساخت شبکه، نصب و راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش را به حداقل رسانده و برای جلب رضایت جامعه ی مشتریان خود در سراسر کشور گامی محکم و استوار بر داشته است.

حوزه فعالیت

 

 

 

سرور

یکی از کاربردي ترین ابزار صنعتIT سرورها می باشند که امروزه نقش اصلی را در بالا بردن راندمان یک مجموعه به عهده دارند. بنابراین حساسیت در انتخاب نوع سرور از اهمیت بالایی برخوردار است.
به همین منظور شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا با داشتن پرسنل متخصص و مجرب و همچنين شرکا خارجی همواره آمادگی خود را در جهت مشاوره خرید مناسب ترین گزینه از محصولات شرکت های بزرگی همچون HP و IBM و خدمات پس از فروش آن اعلام می دارد .

شبکه

بی شک امروزه با گسترش روز افزون شبکه به عنوان بستر اصلی ارتباطات در سطح محلی، منطقه ای و جهانی ، برای تبادل اطلاعات و به اشتراک گذاشتن منابع بر حساسیت و اهمیت :
طراحی و پیاده سازی زیر ساخت اولیه، استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های روز و مطابق با استانداردهای بین المللی، به روزرسانی و نگهداری آن ، بیش از پیش افزوده است .
به همین منظور شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا با تکیه بر دانش فنی و تجربی کارشناسان خود ضمن ارائه مشاوره در طراحی، اجرا، پیاده سازی و همچنین راهکارهای امنیتی و پشتیبانی فنی به همراه تامین تجهیزات به روز و مطابق با استاندارد های بین المللی مورد نیاز جامعه مشتریان گام محکمی در این راستا برداشته است .

برخی از خدمات قابل ارائه در این حوزه:

مشاوره و پیاده سازی شبکه های WAN LAN
نصب و راه اندازی سرویسهای شبکه
نصب و راه اندازی سیستم های تلفنی تحت شبکه (VoIP)
نصب و راه اندازی سیستم های مجازی ساز (Server/ Desktop & Application virtualization)
نصب و راه اندازی سیستم های ذخیر ساز انبوه (SAN, NAS, DAS)
طراحی و پیاده سازی خدمات تخصصی امنیت در شبكه های كامپیوتری
مشاوره و راه اندازی لینک رادیویی (Point to Point & Multipoint)
راه اندازی سیستم های پشتیبانی و امنیتی (Backup & Security )
(Design & Implement Specialized Security Services in Computer Networks )
تامین و فروش تجهیزات شبکه (Supply of Network Equipment)
مشاوره، طراحی، اجرا و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری کابلی و بی سیم
((Consulting, Design, Implementation & Support of Computer Networks Cable and Wireless

دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات

ذخيره سازي و بازيابي مطمئن اطلاعات كامپيوتري يكي از ضروريات اجتناب ناپذير در سازمانها و از نگراني‌هاي هميشگي مديريت IT مي باشد. از آنجا كه اطلاعات توليد شده (نظير فايلها ، اطلاعات برنامه هاي مالي – حسابداري ، اتوماسيون اداري ، نامه ها ، تصاوير ، فايلهاي صوتي و … ) حاصل كار دهها و يا صدها نفر پرسنل متخصص سازمان بوده و با صرف زمان و هزينه قابل توجه بدست آمده است ، لذا هرگونه فقدان اطلاعات يا عدم دسترسي سريع و بازیابی اطلاعات از بین رفته ممکن است بر فعالیت های سازمان خسارات جبران ناپذیری وارد کند .

از این رو شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا با ارائه تجهیزات و راهکار های مناسب این بخش از نیاز جامعه مشتریان را نیز تحت پوشش خود قرار داده است .