• پشتیبانی آنلاین

     

    شما میتوانید از طریق فرم زیر یا از طریق تماس با ما از منوی اصلی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  • تعویض قطعات

     

    کلیه قطعات شامل گارانتی می باشد ودر صورت بروز هرگونه اشکال، قطعه مودرنظر تعویض خواهد شد.

شرایط ضمانت نامه محصولات

 شرایط گارانتی محصولات:

گارانتی این شرکت مربوط به کلیه کالاها میباشد که به مدت یک سال از زمان فروش ، در صورت خرابی دستگاه ها و قطعات در موارد غیر از ابطال گارانتی مشتری می تواند طی تماس تلفنی، کارشناس مربوطه را در جریان امور قرار دهید تا طی بررسی در اسرع وقت اقدامات لازم جهت تعویض قطعه صورت بگیرد. این شرکت تعمیرات ندارد و در صورت بروز مشکل اقدام به تعویض کالا خواهد نمود.

شرایط ابطال گارانتی:

مخدوش شدن یا عدم تطابق شماره مندرج در کارت گارانتی با سریال دستگاه، موجب ابطال کارت ضمانت و عدم شمول خدمات گارانتی توسط این شرکت خواهد بود.

هر گونه تغییر فیزیکی، شکستگی، خراشیدگی، سوختگی و تعمیر دستگاه توسط افرادی غیر از کارشناسان این شرکت.

عیوب ناشی از نوسانات برق، ریختن مایعات، موادشیمیایی، ضربه و شکستگی، آتش و بلایای طبیعی.

بروز هرگونه اشکالات نرم افزاری، از بین رفتن اطلاعات و داده ها ضربه و شکستگی، خارج از تعهد گارانتی این مرکز میباشد و در صورت رفع هریک از اشکالات فوق، کلیه هزینه ها به عهده خریدار میباشد.

قوانین ضمانت و گارانتی

خدمات تعمیر و رفع عیب دوران ضمانت ، حتی المقدور در داخل شرکت توسط کارشناسان شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا انجام می گردد.

چنانچه انجام این خدمات در داخل شرکت امکان پذیر نباشد ،دستگاه به نزدیکترین مرکز ارائه خدمات ضمانت در خارج از کشور منتقل می گردد و هزینه های ارسال و دریافت و پیگیری مراحل انجام کار با شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا خواهد بود .ولی هزینه تغییراتی که به تشخیص شرکت سازنده از شمول ضمانت خارج می باشد از خریدار نقدا دریافت می گردد.

ضمانت نامه فقط با برچسب هولوگرام شرکت دارای ارزش قانونی می باشد و در صورت مخدوش شدن و یا عدم وجود هولوگرام این کارت فاقد اعتبار می باشد.

در صورتی که پلمپ دستگاه باز شده باشد و یا شماره سریال ضمانت نامه یا سریال دستگاه مخدوش و با یکدیگر تطابق نداشته باشد ضمانتنامه از درجه اعتبار ساقط است

برای دستگاه هایی که از گارانتی خارج شده اند در صورت تمایل مشتری و در قبال دریافت وجه خدمات پس از فروش ارائه میگردد.

هزینه های ارسال و دریافت قطعات به تعمیرگاه های مجاز شرکت ،به عهده خریدار می باشد