x

ارسال شد!

خروج

درباره ما

به دنبال راهکار مناسبی برای طراحی و اجرای مرکز داده مجموعه خود هستید؟

مرکز داده هر مجموعه یا سازمانی قلب فناوری و مرکز تبادلات مهمترین اطلاعات سیستمی آن سازمان است، مهندسین ما هوای قلب سازمان شما را دارند.

  • طراحی اصولی و خلاقانه زیرساخت های شبکه شما

  • تامین و تجهیز کلیه دستگاه ها و سخت افزار های مورد نیاز

  • ارائه راهکار های نرم افزاری متناسب با نیاز سازمان شما

  • تامین امنیت هشیارانه و پشتیبانی وفادارانه شبکه سازمان شما

about
گارانتی تعویض قطعات

اگر از شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا دستگاهی خریداری کنید، کلیه قطعات آن شامل گارانتی می باشد و در صورت بروز هرگونه اشکال، قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

پشتیبانی آنلاین

شما میتوانید در صورت بروز هرگونه اشکال یا اختلال در شبکه خود با کارشناسان ما تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید، آنها در کوتاه ترین زمان مشکل شما را برطرف خواهند کرد.

مقرون به صرفه

شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا همواره می کوشد تا با وجود رقبای متعدد در زمینه سرور ها و تجهیزات شبکه محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و قیمتی مناسب به مشتریان عرضه نماید.

چطور کار میکنیم؟

روند کار ما سادست، همین که شما اقدام به برقراری ارتباط بکنید ما خود سر نخ را گرفته و به دنبال شما خواهیم آمد و در ازای آگاهی از نیاز شما بهترین و مقرون به صرفه ترین راه حل ها را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

1
امکان سنجی

بررسی نیازمندی ها بر اساس میزان گستردگی فضا و تعداد کاربران و میزان و نوع تعامل بین ماشین ها و در انتها برآورد هزینه مقرون به صرفه

2
طراحی و اجرا

طراحی پروپوزال بر اساس نیازهای برآورد شده و تامین و تجهیز سخت افزارهای مورد نیاز و در آخر نصب و راه اندازی در فضای مخصوص

3
تست

بررسی زیر ساخت کابل کشی و ارتباط بین اجزای سخت افزاری و تست نرم افزاری صحت و سلامت پردازش و ذخیره سازی و در نهایت امنیت شبکه

4
بهره برداری

حال در این مرحله شما قادر خواهید بود تا با شادمانی و رضایت از شبکه خود بهره ببرید اما این پایان کار ما و شما نخواهد بود چون ما پشتیبان شما هستیم

با تیم ما آشنا شوید

برای صعود به ارتفاعات بلندتر، کار تیمی و مشارکت ضروری است، تیم ما شامل جمعی از بهترین و مجربترین کارشناسان و متخصصان علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور با انگیزه ای سرشار شما را در رسیدن به بهترین راه حل در خصوص شبکه سازمانتان یاری میدهند.

دیر زمانیست که بر این کار مشغولیم...

شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا در تمامی سالهای فعایت خود مفتخر بوده که با بهره گیری از دانش و تجربه و مهارتهای روز افزون متخصصان خود، راهکارها و خدماتی مبتکرانه و مقرون به صرفه را به مجموعه های ارزشمند كشور ارائه نماید.

3657

تعداد فاکتورها

91

تعداد پروژه ها

65

تعداد مناقصات

983

تعداد مشتریان

کسانی که به ما اعتماد کردند