شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا با توجه به اهمیت خدمات پس از فروش مجوز لازم از سازمان حمایت از مصرف کننده را دریافت نموده و وظیفه خود می‌دانیم

در کمترین زمان ممکن با دقت بالا به مشتریان خود پاسخگو باشیم.

شرایط گارانتی شرکت برسا

 1. به منظور استفاده از خدمات گارانتی، ارائه کارت با هولوگرام شرکت الزامی می‌باشد.
 2. در حفظ و نگهداری کارت گارانتی دقت نموده و در صورت مفقود شدن المثنی صادر نمی گردد.
 3. مخدوش شدن یا عدم تطابق شماره سریال مندرج در کارت گارانتی با سریال دستگاه ، موجب ابطال کارت ضمانت و عدم شمول خدمات گارانتی توسط این شرکت خواهد بود.
 4. هرگونه تغییر فیزیکی، شکستگی، خراشیدگی، سوختگی و  تعمیر دستگاه توسط افراد غیر از کارشناسان این شرکت شامل خدمات گارانتی نمی‌شود.
 5. عیوب ناشی از نوسانات برق، ریختن مایعات مواد شیمیایی، ضربه و شکستگی، آتش و  بلایای طبیعی مشمول خدمات گارانتی شرکت نخواهد بود.
 6. بروز هرگونه اشکالات نرم افزاری، ازبین رفتن اطلاعات و داده ها خارج از تعهد گارانتی این مرکز می‌باشد و در صورت رفع هر یک از اشکالات فوق، کلیه هزینه‌ها بر عهده خریدار می‌باشد.
 7. کلیه تجهیزات این شرکت دارای 18ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می‌باشد.
 8. مدت زمان تحویل تجهیزات در دوره گارانتی حداکثر 3 روز کاری می باشد، در غیر این صورت دستگاه یا قطعه جایگزین به صورت امانی به مشتری تحویل داده می‌شود.
 9. در صورت ایراد مشابه برای مرتبه سوم، دستگاه مورد نظر توسط شرکت تعویض می گردد.
 10. هزینه ایاب و ذهاب در دوره گارانتی به عهده شرکت می‌باشد.
 11. در صورتی که در دوره خدمات پس از فروش به دلایل تحریم بودن قطعات قابل ارائه این شرکت و عدم توانایی در خصوص خدمات در آن دوره ملزم می‌باشد قطعه جایگزین یا پیشنهاد دیگری ارائه گردد تا رضایت مشتری جلب شود.
 12. کالاهای فروخته شده در دوره گارانتی بدون قید و شرط ( به غیر از مواردی که در برگه گارانتی درج گردیده است) تعویض می‌گردد.